Ți-e teamă să vorbești în fața unei mulțimi de oameni? Te simți inconfortabil atunci când trebuie să susții o prezentare în fața colegilor? Consilierii de la Centrul de Orientare și Consiliere în Carieră UVT te așteaptă joi, de la 14:40, la webinarul „Vorbitul în public – între teamă și aplauze”, să afli cum ar trebui să-ți gestionezi emoțiile când vorbești în public. Înscrierile se fac completând acest formular: https://docs.google.com/forms/d/e/1FA…
![](https://mlu5qmmws8np.i.optimole.com/J-4GhLA-9Aq3qOhg/w:300/h:151/q:75/http://tv.uvt.ro/wp-content/uploads/2021/11/Screenshot-2021-11-03-at-14.43.01.png)