“DAILY MEAL IDEAS – DOZA DE INSPIRAȚIE ZILNICĂ”

Daily Meal Ideas se numește pagina de Instagram a Gabrielei Stepian care a strâns deja peste 2000 de urmăritori datorită ideilor ei ingenioase pe care le are în bucătărie. Tânăra timișoreancă împletește utilul cu plăcutul și postează pe pagina ei constant rețete simple, super gustoase de făcut, care să inspire și să aducă și un stil de viață sănătos în rândul oamenilor. Astăzi ne-a povestit câteva lucruri din experiența ei și a venit cu o serie de sugestii pentru perioada aceasta.